Indywidualny szablon allegro


Allegro w oczach Twoich klientów to gigantyczna porównywarka cen, tysiące podobnych ofert i wśród nich Ty - zastanów się, czy jesteś dostatecznie widoczny na tle konkurencji? Indywidualny szablon to najlepszy sposób, aby Twoje aukcje wyróżniały się od aukcji konkurencji oraz sprawiły, że produkty oferowane przez Ciebie będą znacznie lepiej się prezentować.

Profesjonalny szablon allegro + hosting + dodatki, które sprawią, że Twoja sprzedaż i jakość obsługi poszybuje wysoko do góry, a czas poświęcony na wystawianie i zarządzanie spadnie do minimum.

 • Łatwość obsługi
 • Działa na wszystkich
  przeglądarkach
 • Profesjonalny projekt
  graficzny szablonu
 • Hosting
 • Legalne zdjęcia kupione z
  banku fotolia.pl (w cenie)
 • Szablon miniaturki aukcji
  oraz gratisy
 • Dostosowanie do treści
 • Od profesjonalnej agencji
  reklamowej
 • Programy do lepszej
  sprzedaży i obsługi

Pomoc online, telefoniczna a
nawet na miejscu w naszym
biurze w Warszawie

to wszystko już za:

400

 

Etapy współpracy

Złożenie zamówienia
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia prac.
Stworzenie specyfikacji
Na tym etapie ustalamy preferencje projektu graficznego w tym celu prosimy o wypełnienie prostego briefu.
Projekt graficzny
W terminie 4- 7 dni otrzymujesz wstępny projekt do akceptacji. Jeżeli się podoba - akceptujesz go lub nanosimy poprawki.
Kodowanie grafiki
W terminie do 5 dni kodujemy do htmla zaakceptowany projekt i testujemy na rożnych przeglądarkach oraz przygotowujemy wszystkie pliki. Rozliczamy się
Już możesz sprzedawać!
W tym momencie możesz już cieszyć się swoim własnym świetnie wyglądającym szablonem allegro, który na pewno wpłynie pozytywnie na Twoją sprzedaż. Pamiętaj, przez cały czas służymy pomocą we wszystkich kwestiach.

Twój profesjonalny szablon allegro za 400 zł
od profesjonalnej agencji reklamowej.

Indywidualny projekt graficzny

Nasi graficy przygotują dla Ciebie w pełni dopasowany do Twojej branży szablon aukcji. Projekt zostanie wykonany tak, aby maksymalnie wyróżnić Twój produkt i ofertę oraz mocne strony firmy, przez co zwiększy się sprzedaż na Twoich aukcjach.

Korzystamy tylko z legalnych grafik z serwisu fotolia.pl.


Ikonki banków i statusy komunikatorów

Do projektu dodajemy również wszystkie ikonki banków, kurierów oraz aktywne statusy komunikatorów, jak skype, czy gg. Daj nam tylko informację, które mamy umieścić.

Hosting na super szybkim serwerze z systemem dodawania zdjęć prosto z dysku i możliwością tworzenia galerii

Zdjęcia szablonu zostaną umieszczone w usłudze Fotolister, która posiada przepustowość łącza 1 GBps (standardowo serwery posiadają 100 MBps ). Oprócz tego, zdjęcia dodasz do aukcji prosto z dysku lub za pomocą jednego kliknięcia stworzysz ciekawe galerie z możliwością powiększenia zdjęć. Otrzymujesz 10 GB transferu i 300 MB pojemności na 6 miesięcy, a przedłużenie na kolejne 12 miesięcy to tylko 60 zł lub pakiet 0,5GB/100MB zupełnie za darmo.

Panel miniaturek dopasowany kolorystycznie do szablonu

Otrzymasz od nas panel miniaturek aukcji Sellbooster na 60 dni za darmo, który z pewnością zwiększy sprzedaż na Twoich aukcjach, tym bardziej iż panel będzie dostosowany wielkością oraz kolorystycznie do szablonu aukcji.

Program do wystawiania i zarządzania sprzedażą Sellasist z podpiętym szablonem, wystarczy uzupełnić opis i gotowe

Wraz z ukończeniem prac, Twój szablon podpinamy pod program Sellasist, dzięki któremu łatwo i szybko wystawisz aukcje oraz profesjonalnie i szybko zrealizujesz zamówienia. Szablon będzie miał już podpięte zmienne. Wystarczy więc, że tylko uzupełnisz opis i dodasz zdjęcia, aby wystawić profesjonalną aukcję. Wraz z kontem otrzymujesz 30 dni Pakietu Premium, a po tym czasie możesz przedłużyć bądź przejść na konto darmowe lub nie korzystać z niego wcale.

Pomoc techniczna i gwarancja na szablon

Jako jedyni oferujemy e-mailową oraz telefoniczną pomoc techniczną w trakcie prac nad szablonem, jak również w okresie do 12 miesięcy od ich ukończenia, dodatkowo dla klientów z Warszawy i okolic oferujemy możliwość osobistego spotkania w naszym biurze.
Dla najbardziej wymagających klientów - Pakiet Premium

Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły rozwiązania dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Korzystając z naszych usług w Pakiecie Premium masz pewność, że przed rozpoczęciem prac doskonale poznamy Twoją branżę, sprawdzimy mocne i słabe strony Twojej konkurencji, a Tobie przedstawimy makiety koncepcyjne.
Wypełnij prosty formularz - otrzymasz gotową wycenę
501 092 481
biuro@webmedium.pl