Tworzenie stron internetowych

Projektując strony www dla naszych klientów kierujemy się przede wszystkim użytecznością i czytelnością przekazu tak, aby w 100% spełniały one swoją rolę. Od wizytówki firmy po stronę, która ma pozyskiwać klientów. Wiemy również, że strona musi być elastyczna i prosta w obsłudze przez administratora, dlatego nie korzystamy z darmowych CMS lecz z własnego oprogramowania, przygotowanego specjalnie do prostej i szybkiej obsługi, bez zbędnych dodatków i utrudnień.

Twoja profesjonalna strona internetowa już od 1500 zł bez haczyków i dodatkowych opłat otrzymujesz:

Indywidualny projekt graficzny

Nasi graficy przygotują dla Ciebie w pełni dopasowany do Twojej branży projekt graficzny strony głównej i przykładowej strony informacyjnej. Przy projektowaniu używamy tylko i wyłącznie legalnych zdjęć i grafik.

W cenie otrzymujesz wykupienie zdjęć z serwisu
fotolia.pl o wartości 200 zł
Możliwość samodzielnej edycji i zarządzania stroną

Prosty i intuicyjny, autorski system CMS, dzięki któremu nie musisz płacić informatykowi za dodanie treści, zdjęcia, czy podstrony do Twojej strony internetowej. Nie jesteś pewien, czy dasz sobie radę? Wraz ze stroną otrzymasz szczegółową instrukcję obsugi oraz naszą pomoc.

Nasz CMS zawiera moduły, które w pełni pozwolą Ci zarządzać stroną:
Treść
Dzięki edytorowi wizualnemu edytujesz treść jak w Wordzie, formatujesz treść oraz dodajesz zdjęcia. Wszystko jest proste.
Galerie
Możesz stworzyć własną galerię zdjęć. Wystarczy wybrać zdjęcie z dysku, a program sam je pomniejszy i dopasuje.
Banery
Pozwalają na umieszczanie rotujących się banerów na stronie głównej, w ten prosty sposób można coś wyróżnić.
Statystyki
Dzięki temu modułowi poznasz dokładną liczbę unikalnych odwiedzin Twojej strony oraz ilości wejść.
Aktualności
Daj znać o nowościach i promocjach. Niech Twoi klienci o tym wiedzą. Moduł możesz wykorzystać również jako artykuły.
Kontakt
Formularz kontaktowy, który zapisuje również korespondencję w panelu, nigdy więcej nie zaginie żadne pytanie.
Social Media
Integracja z facebookiem oraz google+ pozwala na lepszą ofertę i ruch na Twojej stronie.
Mapa dojazdu
W zakładce kontakt umieścimy interaktywną mapę dojazdu z zaznaczonym adresem Twojej firmy.
Pomoc techniczna i aktualizacje

Oferujemy pełną e-mailową oraz telefoniczną pomoc techniczną w trakcie prac, jak również w okresie 12 miesięcy od ich ukończenia oraz aktualizacje oprogramowania przez ten czas. Dla klientów z Warszawy i okolic oferujemy możliwość osobistego spotkania w naszym biurze.
Optymalizacja strony w google

Bądź o krok przed innymi, mając pewność, że Twoja strona jest przygotowana perfekcyjnie do tego, aby zajmować czołowe miejsce w najpopularniejszej wyszukiwarce - Google. Nasi specjaliści od SEO wdrożyli mechanizmy, które pozwalają na uzyskanie jak najlepszej pozycji. Wykorzystaj to na swoją korzyść!

Wypozycjonujemy Twoją stronę w google za przystępną cenę ,podaj nam słowa kluczowe my je wycenimy .


Hosting i rejestracja domeny

Zaraz po zakończeniu prac na start otrzymujesz własną domenę .pl oraz , szybki i bezpieczny hosting na rok za jedyne 0 zł netto .Nie musisz martwić się również o pocztę, utworzymy dla Ciebie dwie skrzynki pocztowe, jednym słowem otrzymasz od nas gotową stronę wraz z domeną i obsługą poczty.

Pocztę będzie można odbierać przez programy pocztowe tj. outlook lub tunderbird jak również przez przeglądarkę internetową.

Etapy współpracy

Złożenie
zamówienia
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia prac. Po podpisaniu umowy i zapłaceniu 30% zaliczki wysyłamy formularz, dzięki któremu będziemy znać Twoje oczekiwania względem strony.
Projekt
graficzny
7 -14 dni po otrzymaniu wszystkich informacji i materiałów wysyłamy wstępny projekt i czekamy na akceptację lub poprawki. 
Budowanie
strony
Na podstawie zaakceptowanego projektu tworzymy stronę i umieszczamy ją na serwerze testowym, gotową do ostatecznego odbioru. Gdy strona jest odebrana i gotowa wrzucamy ją produkcyjnie pod Twoją domeną.
Masz już
własną stronę
Otrzymujesz kompletną profesjonalną stronę z adresami pocztowymi i domeną. Na pewno pozyskasz dzięki niej nowych klientów. Pamiętaj, przez okres 12 miesięcy posiadasz pomoc techniczną i gwarancję.

Wypełnij prosty formularz - otrzymasz gotową wycenę
501 092 481
biuro@webmedium.pl