Indywidualne sklepy Internetowe

Stworzenie sklepu w internecie nie musi być trudne i problematyczne - korzystając z naszych usług zrobisz to wykonując jedynie trzy kliknięcia! Współczesny rynek wymusza niejako zaistnienie z ofertą w sieci bowiem w ten sposób najszybciej i najłatwiej dotrzeć do potencjalnych Klientów, a to ma olbrzymi wpływ na osiągane obroty, a więc i zyski.

1 Tylko trzy kliknięcia

Wysoka użyteczność i praktyczność zastosowanych rozwiązań, dzięki czemu zakupy są szybkie i bezproblemowe. Bardzo istotną kwestią jest możliwie niewielka ilość koniecznych kliknięć w celu finalizacji zakupów (u nas ich liczba to 3). Dodatkową zaletą jest sposób prezentowania oferty, który jak wiadomo warunkuje popularność danego produktu.

2 Sprzedawaj skutecznie

Świetnie wyglądający sklep to jedno, natomiast drugie to wysokość konwersji - bowiem ma on nie tylko przyciągać wzrok, ale i sprzedawać! Wewnątrz firmy określamy ten aspekt "estetyką sprzedażową", która współdziałając z prowadzonym marketingiem, ma na celu zwiększyć konwersję, a więc i obroty. Nasi specjaliści posiadają olbrzymie doświadczenie, dzięki czemu możesz być pewien, że zrobią wszystko co możliwe by realnie zwiększyć osiągane przez Twój sklep zyski.

3 Dobry partner w biznesie

Wybierając usługi naszej firmy możesz być pewien, że sięgasz po pomoc profesjonalistów. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i rozbudowanemu zaplecz, jesteśmy w stanie spełnić wszelkie stawiane przed nami wymagania i wspierać Cię w dążeniu do sukcesu. Portfolio naszej firmy obejmuje zarówno niewielkie sklepy, których ruch jest siłą rzeczy jeszcze na niewielkim poziomie, jak i z olbrzymimi portalami o bardzo dużych obrotach.
Dwustronna integracja z allegro
Integracja z firmami kurierskimi
Optymalizacja dla wyszukiwarek
Automatyzacja sprzedaży
Sprzedaż hurtowa
Magazyny i faktury

Postaw na dopracowane oprogramowanie i w pełni responsywny sklep

Nasz system nie tylko jest funkcjonalny, ale także niezwykle prosty i intuicyjny. Korzystamy bowiem z uznanego i sprawdzonego narzędzia jakim jest Sellingo. Dzięki niemu będziesz w stanie samemu dokonać podstawowych zmian w ofercie i nie tylko. Kompleksowe podejście z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Przebieg procesu tworzenia sklepu Internetowego

1 Analiza przypadku

Jest to podstawa by określić stawiane przed sklepem wymagania oraz określić cele jakie ma on realizować. Odpowiednio przygotowany plan pozwala na szybką realizację określonych założeń. Konsultacje odbywają się on-line bądź podczas osobistej rozmowy.

2 Tworzenie sklepu

Jest to etap, na którym nasi specjaliści tworzą strukturę projektowanego sklepu. To właśnie na jej podstawie graficy będą tworzyć jego wizualizację. Możesz być pewien, że będzie nie tylko dopracowany wizualnie, ale także praktyczny. Każdy etap konsultowany jest z Klientem, więc możesz być spokojny o końcowy efekt!

3 Wdrożenie

Bardzo ważny moment gdy wcześniejsze projekty oraz plany zostają wprowadzone w życie. Nasi programiści pracują z wykorzystaniem sprawdzonego systemu oraz jednoczesnej optymalizacji jego kodu pod kątem pozycjonowania. Stawiamy na najwyższą jakość oraz pewne rozwiązania - wszystko to oferuje oprogramowanie o nazwie Sellingo. Wartością dodaną jest jego łatwość w obsłudze oraz bezproblemowe i intuicyjne zarządzanie.

4 Obsługa posprzedażowa

Na tym etapie liczy się już sprzedaż, aby mogła zajść bez jakichkolwiek problemów, ważne jest odpowiednie wsparcie techniczne. Sięgając po naszą ofertę możesz być pewien, że nie pozostawimy Ciebie samemu sobie - bowiem dzięki zastosowaniu modelu SaaS, Twoje oprogramowanie zawsze będzie nadążało za Tobą i Twoimi potrzebami.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Odpowiemy na każde pytanie.

Infolinia czynna Pon - Pt, w godzinach 9 - 16 +48 533 321 629
Webmedium, ul. Gdańska 89/1, 85-022 Bydgoszcz