Tworzenie stron internetowych

Projektując strony www dla naszych klientów kierujemy się przede wszystkim użytecznością i czytelnością przekazu tak, aby w 100% spełniały one swoją rolę. Od wizytówki firmy po stronę, która ma pozyskiwać klientów. Wiemy również, że strona musi być elastyczna i prosta w obsłudze przez administratora, dlatego nie korzystamy z darmowych CMS lecz z własnego oprogramowania, przygotowanego specjalnie do prostej i szybkiej obsługi, bez zbędnych dodatków i utrudnień.
MIXMET.PL - SKUP ZŁOMU I METALI KOLOROWYCH OD 1997 r.
ZEELEKTRA.PL - "Jesteśmy firmą z sześćdziesięcioletnią tradycją, niekwestionowanym liderem w branży."
RUSAKUWKA.PL - Nasze Apartamenty stworzyliśmy z myślą o tym, żeby każdy mógł poczuć ciepło i klimat naszych polskich gór.

Indywidualny projekt graficzny

Nasi graficy przygotują dla Ciebie w pełni dopasowany do Twojej branży projekt graficzny strony głównej i przykładowej strony informacyjnej. Przy projektowaniu używamy tylko i wyłącznie legalnych zdjęć i grafik.
Zobacz realizacje

Sam zarządzaj swoją stroną

Prosty i intuicyjny, autorski system CMS, dzięki któremu nie musisz płacić informatykowi za dodanie treści, zdjęcia, czy podstrony do Twojej strony internetowej. Wraz ze stroną otrzymasz szczegółową instrukcję obsugi oraz naszą pomoc.
Zobacz demo cms

Pomoc techniczna i aktualizacje

Oferujemy pełną e-mailową oraz telefoniczną pomoc techniczną w trakcie prac, jak również w okresie 12 miesięcy od ich ukończenia oraz aktualizacje oprogramowania przez ten czas. Dla klientów z Warszawy i okolic oferujemy możliwość osobistego spotkania w naszym biurze.

Optymalizacja strony w google

Bądź o krok przed innymi, mając pewność, że Twoja strona jest przygotowana perfekcyjnie do tego, aby zajmować czołowe miejsce w najpopularniejszej wyszukiwarce - Google. Wykorzystaj to na swoją korzyść!

Hosting i rejestracja domeny

Zaraz po zakończeniu prac na start otrzymujesz własną domenę .pl oraz szybki i bezpieczny hosting na rok za jedyne 0 zł netto. Nie musisz martwić się również o pocztę, utworzymy dla Ciebie dwie skrzynki pocztowe.

Dopasowanie do każdego ekranu

Zastosowana technologia RWD umożliwia dopasowanie strony do ekranu urządzenia na jakim przeglądana jest witryna Dzięki niej w każdym przypadku wyświetlana treść będzie prezentowała się przyjaźnie dla oka.

1 Złożenie zamówienia

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia prac. Po podpisaniu umowy i zapłaceniu 30% zaliczki wysyłamy formularz, dzięki któremu będziemy znać Twoje oczekiwania względem strony.

2 Projekt graficzny

7 -14 dni po otrzymaniu wszystkich informacji i materiałów wysyłamy wstępny projekt i czekamy na akceptację lub poprawki.

3 Budowanie strony

Na podstawie zaakceptowanego projektu tworzymy stronę i umieszczamy ją na serwerze testowym, gotową do ostatecznego odbioru. Gdy strona jest odebrana i gotowa wrzucamy ją produkcyjnie pod Twoją domeną.

4 Masz juz własną stronę

Otrzymujesz kompletną profesjonalną stronę z adresami pocztowymi i domeną. Na pewno pozyskasz dzięki niej nowych klientów. Pamiętaj, przez okres 12 miesięcy posiadasz pomoc techniczną i gwarancję.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Odpowiemy na każde pytanie.

Infolinia czynna Pon - Pt, w godzinach 9 - 16 +48 533 321 629
Webmedium, ul. Gdańska 89/1, 85-022 Bydgoszcz